Grau

240 crèdits - Escola Politècnica Superior

Grau d'Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica 1r curs

Assignatura Grup Examen Localitzacions
20301 - Matemàtiques II - Càlcul   MATÍ 16/01/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A1. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
20301 - Matemàtiques II - Càlcul   MATÍ 06/02/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
20302 - Programació - Informàtica I   MATI 10/01/2019 09:00 - 13:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI02.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI03.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI04.
20302 - Programació - Informàtica I   MATI 04/02/2019 09:00 - 13:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica.Planta baixa,bloc B..Aula AI01.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI05.
20302 - Programació - Informàtica I   MATÍ 10/01/2019 09:00 - 13:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI02.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI03.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI04.
20302 - Programació - Informàtica I   MATÍ 04/02/2019 09:00 - 13:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica.Planta baixa,bloc B..Aula AI01.
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula Informàtica. 1ª planta,bloc B.Aula AI05.
20305 - Matemàtiques III -Estadística   MATÍ 10/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A1. Planta baixa ala est
20305 - Matemàtiques III -Estadística   MATÍ 05/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
20305 - Matemàtiques III -Estadística   MATI 10/06/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
20305 - Matemàtiques III -Estadística   MATI 05/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
22400 - Matemàtiques per a l'Enginyeria   GEEI 14/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
22400 - Matemàtiques per a l'Enginyeria   GEEI 08/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22400 - Matemàtiques per a l'Enginyeria   GEEI 14/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
22400 - Matemàtiques per a l'Enginyeria   GEEI 08/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22401 - Física General   GEEI 18/01/2019 09:00 - 13:30
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Aula A4-A. Planta baixa ala nord
22401 - Física General   GEEI 07/02/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22402 - Teoria de Circuits   GEEI 06/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A4-A. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22402 - Teoria de Circuits   GEEI 03/07/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Aula A8.Planta primera ala est
22402 - Teoria de Circuits   GEEI 06/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A4-A. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22402 - Teoria de Circuits   GEEI 03/07/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Aula A8.Planta primera ala est
22403 - Electromagnetisme i Ones   GEEI 12/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
22403 - Electromagnetisme i Ones   GEEI 04/07/2019 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-01
22403 - Electromagnetisme i Ones   GEEI 12/06/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A2. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
22403 - Electromagnetisme i Ones   GEEI 04/07/2019 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-01
22404 - Expressió Gràfica i Disseny Assistit per Ordinador   GEEI 14/01/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A3. Planta baixa ala est
  • Anselm Turmeda Laboratori d'Informàtica 07 planta baixa
22404 - Expressió Gràfica i Disseny Assistit per Ordinador   GEEI 05/02/2019 09:00 - 13:00
  • Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
  • Anselm Turmeda Laboratori d'Informàtica 07 planta baixa
22405 - Química   GEEI 18/06/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22405 - Química   GEEI 09/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-A. Planta baixa ala nord
22405 - Química   GEEI 18/06/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-B. Planta baixa ala nord
22405 - Química   GEEI 09/07/2019 09:00 - 13:00 Anselm Turmeda Aula A4-A. Planta baixa ala nord