Escoltar

Grau

240 crŔdits - Facultat de Filosofia i Lletres

Grau d'Hist˛ria optatives

Assignatura Grup Examen Localitzacions
20231 - Hist˛ria de les Religions del Mˇn ClÓssic  GRUP 1, 2S 15/06/2020 10:00 - 13:00
20231 - Hist˛ria de les Religions del Mˇn ClÓssic  GRUP 1, 2S 09/07/2020 10:00 - 13:00
20232 - Hist˛ria de la Corona d'Aragˇ en l'Edat Mitjana  GRUP 1, 2S 15/06/2020 16:00 - 19:00
20232 - Hist˛ria de la Corona d'Aragˇ en l'Edat Mitjana  GRUP 1, 2S 13/07/2020 16:00 - 19:00
20239 - Hist˛ria de la Corona d'Aragˇ en l'Edat Moderna  GRUP 1, 1S 17/01/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-03
20239 - Hist˛ria de la Corona d'Aragˇ en l'Edat Moderna  GRUP 1, 1S 13/02/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-21
20240 - Hist˛ria ContemporÓnia d'AmŔrica  GRUP 1, 1S 21/01/2020 10:00 - 13:00 Ramon Llull Aula A-22
20240 - Hist˛ria ContemporÓnia d'AmŔrica  GRUP 1, 1S 12/02/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-22
20241 - Etnoarqueologia  GRUP 1, 2S 19/06/2020 10:00 - 13:00
20241 - Etnoarqueologia  GRUP 1, 2S 07/07/2020 10:00 - 13:00
20243 - Hist˛ria de la Cultura de l'Europa Medieval  GRUP 1, 2S 17/06/2020 10:00 - 13:00
20243 - Hist˛ria de la Cultura de l'Europa Medieval  GRUP 1, 2S 10/07/2020 10:00 - 13:00
20245 - Hist˛ria ContemporÓnia de les Balears  GRUP 1, 2S 17/06/2020 16:00 - 19:00
20245 - Hist˛ria ContemporÓnia de les Balears  GRUP 1, 2S 06/07/2020 16:00 - 19:00
20246 - Hist˛ria Econ˛mica de les Societats Preindustrials  GRUP 1, 1S 09/01/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-21
20246 - Hist˛ria Econ˛mica de les Societats Preindustrials  GRUP 1, 1S 07/02/2020 10:00 - 13:00 Ramon Llull Aula A-02
20247 - Hist˛ria Econ˛mica de les Societats Industrials  GRUP 1, 1S 22/01/2020 10:00 - 13:00 Ramon Llull Aula A-12
20247 - Hist˛ria Econ˛mica de les Societats Industrials  GRUP 1, 1S 14/02/2020 10:00 - 13:00 Ramon Llull Aula A-02
20261 - Art Medieval I (1000-1250)  GRUP 1, 2S 16/06/2020 10:00 - 13:00
20261 - Art Medieval I (1000-1250)  GRUP 1, 2S 08/07/2020 10:00 - 13:00
20265 - Art Medieval II (1200-1500)  GRUP 1, 1S 16/01/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-12
20265 - Art Medieval II (1200-1500)  GRUP 1, 1S 11/02/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-19
20266 - Art del Renaixement  GRUP 1, 1S 21/01/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-16
20266 - Art del Renaixement  GRUP 1, 1S 13/02/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-13
20267 - Art Barroc  GRUP 1, 1S 14/01/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-12
20267 - Art Barroc  GRUP 1, 1S 07/02/2020 16:00 - 19:00 Ramon Llull Aula A-18
20285 - English for History, Art and Geography  GRUP 1, 2S 22/06/2020 10:00 - 13:00
20285 - English for History, Art and Geography  GRUP 1, 2S 14/07/2020 10:00 - 13:00
20285 - English for History, Art and Geography  GRUP 2, 2S 22/06/2020 16:00 - 19:00
20285 - English for History, Art and Geography  GRUP 2, 2S 14/07/2020 16:00 - 19:00
20402 - Hist˛ria del Dret  GRUP 1, 1S, GDRE, GHIS 08/01/2020 09:00 - 12:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA01
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA02
20402 - Hist˛ria del Dret  GRUP 1, 1S, GDRE, GHIS 12/02/2020 09:00 - 12:00 Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA01
20402 - Hist˛ria del Dret  GRUP 2, 1S, GDRE, GHIS 08/01/2020 09:00 - 12:00
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA02B
  • Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA03
20402 - Hist˛ria del Dret  GRUP 2, 1S, GDRE, GHIS 12/02/2020 09:00 - 12:00 Gaspar Melchor de Jovellanos Aula AA03
21103 - Geografia FÝsica General  GRUP 1, 2S 19/06/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21103 - Geografia FÝsica General  GRUP 1, 2S 13/07/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21104 - Geografia Humana General  GRUP 1, 2S 15/06/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21104 - Geografia Humana General  GRUP 1, 2S 08/07/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21106 - Geografia de les Illes Balears  GRUP 1, 2S 17/06/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21106 - Geografia de les Illes Balears  GRUP 1, 2S 10/07/2020 16:00 - 18:30 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21113 - Geografia d'Espanya  GRUP 1, 2S 18/06/2020 16:00 - 18:30 Antoni Maria Alcover i Sureda Sala docent. SAL05a
21113 - Geografia d'Espanya  GRUP 1, 2S 06/07/2020 18:30 - 20:00 Antoni Maria Alcover i Sureda Sala docent. SAL05a