Resultat del procés de selecció de les places d'alumnat col·laborador de tipus B

Convocatòria pública extraordinària (del dia 7 de novembre de 2018 al dia 12 de novembre de 2018 )

  • Informació actualizada a dia 21 de novembre de 2018
* Resultats provisionals, pendents de que els alumnes admesos acceptin les places. Avís pels alumnes admesos: Recordau que heu d'acceptar la plaça abans de la data indicada a les bases o la perdreu.
Plaça Resultat per alumne*
B-ARQ001
  • Iván Mendoza Peña admés
  • Alba Francesca Jaume Lirola admés
  • Nina Laming López admés
  • Catalina Bisbal Castañer admés
  • Margarita Grimaldos Vich admés
  • Marina Alomar Calls admés
  • Maria de Lluc Guasp Far Suplent 1
B-CEDOC001
B-CEDOC002 Juan Carlos Cerván Solozábal admés
B-CEDOC003
B-CEDOC004
B-CEP002
B-DIR001
  • : Direcció de l’estratègia de comunicació i promoció institucional
  • : Dr. Fernández Coca, Antonio
  • : 1
    : 1
Deividas Valtas admés
B-DIR002
  • : Direcció de l’estratègia de comunicació i promoció institucional
  • : Dr. Fernández Coca, Antonio
  • : 1
    : 1
Ariadna Orejón Mancilla admés
B-DIR003
  • : Direcció de l’estratègia de comunicació i promoció institucional
  • : Dr. Fernández Coca, Antonio
  • : 2
B-DLAB001
  • Josep Amengual Segura admés
  • Pere Aguiló Nicolau admés
  • María De la Vega Ferrá admés
  • Miriam Cobo López-Páez admés
  • Antonio Angulo Valiente admés
  • Naomi Arbona Sampol admés
  • Agostina Ailin Herrero Sotelo admés
  • Laura Vidal Ribeiro admés
  • Daniel Gómez Ortiz admés
  • Maria Gili Mas admés
  • Juan Carlos Boluda Carbonell admés
  • Marina Llabrés Tugores admés
  • Roberto Adrián Alonso Hermo admés
  • Saúl Ferrández Sempere admés
  • Fatima Mfakker Fuster admés
  • Tomeu Capó González admés
  • Sakia El Ouardi El Ouardi admés
  • Aida Juan Bals admés
  • Laura Bravo Quero admés
  • Elisa Diaz Grijuela admés
B-DTEC001
  • Juan Antonio Miguez Obrero admés
  • Ramón Bibiloni Mulet admés
  • Àngel Pons Pons admés
  • Nicolás Daniel Rueda Araque admés
  • Ana Pedrosa Gàlvez admés
  • Lucía Carvajal Martínez admés
  • German Ignacio Nuñez Sánchez admés
  • María Verdú Nogareda admés
  • Ariadna Lagunas Cerdà admés
  • Andrea Segura García admés
  • Lluc Josep Crespí Castanyer admés
B-EPS002 Miguel Juan Pérez-Herrero admés
B-EPS003
  • : Escola Politècnica Superior
  • : Dr. Cardona Juanals, Gabriel
  • : 1
Antoni Torner Vilches admés
B-FE001 Sara Sow Linares admés
B-FE002
  • : Facultat d’Educació
  • : Dr. Adrover Roig, Daniel
  • : 1
Rosendo Julian Serrano Varon admés
B-FEE001 Marcos Sevilla Juez admés
B-FIF003
B-FIF004
B-FM001
  • Raquel Romero Vidal admés
  • Antonio José Navarro González admés
B-FP001
  • Alejandro Dorado Calderón admés
  • Tania Abolafio Alegre Suplent 1
B-GNC001
  • : Grup Nutrició Comunitaria i Estrès Oxidatiu
  • : Dr. Tur Marí, Josep Antoni
  • : 1
C.Esther Cardona San Román admés
B-IAC3001
  • : Institut d'Aplicacions Computacionals de Codi Comunitari de la UIB
  • : Dra. Sintes Olives, Alicia Magdalena
  • : 1
Alicia Calafat Jaso admés
B-IEHM001
  • : Institut d'Estudis Hispànics en la Modernitat
  • : Dr. Garau Amengual, Jaime
  • : 1
B-IEHM002
  • : Institut d'Estudis Hispànics en la Modernitat
  • : Dr. Garau Amengual, Jaime
  • : 1
B-IEHM007
  • : Institut d'Estudis Hispànics en la Modernitat
  • : Dra. Calafat Vila, Rosa Maria
  • : 2
  • Catalina Amengual Ripoll admés
  • Bernat Prats Ramis admés
B-LAF001
  • : Laboratori en Ciències de l’Activitat Física
  • : Dr. Tur Marí, Josep Antoni
  • : 1
Raquel Soriano López admés
B-LAF002
  • : Laboratori en Ciències de l’Activitat Física
  • : Dr. Pons Biescas, Antoni
  • : 1
B-LBNB001
  • : Laboratori de Biologia Molecular, Nutrició i Biotecnologia
  • : Dr. Ribot Riutort, Joan
  • : 1
B-LICLE001
  • : Laboratori d'Investigació en Complexitat i de Lingüística Experimental
  • : Dr. Barceló Coblijn, Lluís
  • : 1
Jorge Hoyos González admés
B-LMA002
  • : Laboratori de Música i Art
  • : Dra. Berbel Gómez, Noemy
  • : 1
Joan Riutort Bonnín admés
B-LRA001
  • : Laboratori de Radioactivitat Ambiental
  • : Dr. Borrás López, Antonio
  • : 1
Santiago Quesada Bonet admés
B-OCDS001
  • : Oficina de Cooperació al Desenvolupament i Solidaritat
  • : Dr. Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
Sara Sow Linares admés
B-OCDS002
  • : Oficina de Cooperació al Desenvolupament i Solidaritat
  • : Dr. Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-OSD001
B-PORT002
B-PORT003
B-PORT004
  • : Programa d'Orientació i Transició a la Universitat
  • : Molinos Homar, Francisca María
  • : 1
    : 1
Paula Gorrias Melero admés
B-PORT005
B-PORT006
  • Esperança Serra Vallespir admés
  • Maria Esperança Colom Oliver admés
B-SAC001
B-SAFE001
  • : Servei d'Activitats Físiques i Esportives
  • : Dr. Borràs Rotger, Pere Antoni
  • : 1
Josep Soler Vives admés
B-SAGA001
B-SAGA002
B-SAGA004 Juan Esteve Quetglas admés
B-SRA001
B-SRI001
  • : Servei de Relacions Internacionals
  • : Dr. Carot Giner, Jaume Jesús
  • : 1
Aina Maria Cifre Pascual admés
B-SRI002
B-SRI003
B-SRI004
B-SRI005
B-SRI006
B-SUAP001
B-UOM001
  • Noelia Cabrera Alba admés
  • Jinane Algafa admés
B-UOM002
B-UOM003
  • Laura Morell León admés
  • Ana Martínez Martín admés
  • Paula Marqués Jover admés
B-USS001
B-USS002
B-VCUS001
  • : Vicerectorat de Campus, Cooperació i Universitat Saludable
  • : Dr. Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-VCUS002
  • : Vicerectorat de Campus, Cooperació i Universitat Saludable
  • : Dr. Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-VD001
B-VE001
  • Alba Maroto Blasco admés
  • Francisco Antonio Peris Luque admés
B-VE003
B-VE004
  • Ignacio González Vinagre admés
  • Adrián Blas Moreno Carreño admés
B-VIT001
B-VRE002