Resultat del procés de selecció de les places d'alumnat col·laborador de tipus B

Convocatòria pública extraordinària (del dia 13 d'octubre de 2017 al dia 18 d'octubre de 2017 )

  • Informació actualizada a dia 21 d'octubre de 2017
  • A l'espera de la primera sel·lecció per aquesta convocatòria
* Resultats provisionals
Plaça Resultat per alumne*
B-ARQ001
  • Joan Morell Alou admès
  • Lucía Fernández Bohigas admès
  • Juan Chicón Covas admès
  • Margarita Grimaldos Vich admès
  • Alba Francesca Jaume Lirola admès
B-CEDOC002
  • : Centre d’Estudis i Documentació Contemporània
  • : Serra Busquets, Sebastià
  • : 1
Marina Castillo Fuentesal admès
B-CEDOC003
  • : Centre d’Estudis i Documentació Contemporània
  • : Serra Busquets, Sebastià
  • : 1
Paula Nigorra Vaquer admès
B-CEDOC004
  • : Centre d’Estudis i Documentació Contemporània
  • : Serra Busquets, Sebastià
  • : 1
B-CEP001
B-CEP002
B-DIR001
  • : Direcció de l’estratègia de comunicació i promoció institucional
  • : Fernández Coca, Antonio
  • : 2
B-DIR003
  • : Direcció de l’estratègia de comunicació i promoció institucional
  • : Fernández Coca, Antonio
  • : 1
    : 1
Michelle Rebeca Vlad admès
B-DLAB001
  • Ismael Benito Sánchez admès
  • Ariadna Orejón Mancilla admès
  • Miquel Miralles Jiménez admès
  • Aida Martín Reina admès
  • Eva Estrany Calvo admès
  • Albert Xamena Ferrà admès
  • Juan Antonio Miguez Obrero admès
  • C.Esther Cardona San Román admès
  • Claudia Marcote Lorenzo admès
  • Gema Martín Rodríguez admès
  • Daniel Gómez Ortiz admès
  • Antonia Fullana Sánchez admès
B-DOIP001
B-DTEC001
  • Lluc Josep Crespí Castañer admès
  • Alejandro Calle Ballester admès
  • Deva Murti Baer admès
  • Juan Vega Martín admès
  • Josep Frontera Bergas admès
  • Marc Medina Martorell admès
  • Joan Miquel Truyols Mas admès
  • Joana Maria Fontclara Castelló admès
B-FD002
B-FE001
B-FEE001
B-FEE003 Gabriel Rosselló Cirer admès
B-GNC001
  • : Grup Nutrició Comunitaria i Estrès Oxidatiu
  • : Tur Marí, Josep Antoni
  • : 1
Alba Maria Gómez Valero admès
B-IAC3001
  • : Institut d'Aplicacions Computacionals de Codi Comunitari de la UIB
  • : Sintes Olives, Alicia Magdalena
  • : 1
Rafel Jaume Amengual admès
B-IEHM002
  • : Institut d'Estudis Hispànics en la Modernitat
  • : Garau Amengual, Jaime
  • : 1
Isabel Gil Bruno admès
B-IEHM004
  • : Institut d'Estudis Hispànics en la Modernitat
  • : Garau Amengual, Jaime
  • : 2
    : 2
  • Angel Maria Vadillo Bonet admès
  • Juan Miguel Galindo Lladó admès
B-LAF001
  • : Laboratori en Ciències de l’Activitat Física
  • : Pons Biescas, Antoni
  • : 1
Javier Carlos Gibert Corzo admès
B-LAF002
  • : Laboratori en Ciències de l’Activitat Física
  • : Tur Marí, Josep Antoni
  • : 1
Daniel Pares Guaita admès
B-LAF003 Laura Pascual Ballester admès
B-LCDS001
  • : Laboratori de Conducta i Sistemes Dinàmics
  • : Llabrés Bordoy, Jordi
  • : 2
Silvia Quesada Lagarde admès
B-LICLE001
  • : Laboratori d'Investigació en Complexitat i de Lingüística Experimental
  • : Barceló Coblijn, Lluís
  • : 1
Jorge Hoyos González admès
B-LMA001
  • : Laboratori de Música i Art
  • : Berbel Gómez, Noemy
  • : 1
Joana Martorell Nicolau admès
B-LRA003
  • : Laboratori de Radioactivitat Ambiental
  • : Borrás López, Antonio
  • : 1
Francisco Silva Mejía admès
B-LTIM001
  • : Laboratori de Tecnologies de la Informació i Multimèdia
  • : Bibiloni Coll, Antonio
  • : 1
B-OCDS002
  • : Oficina de Cooperació al Desenvolupament i Solidaritat
  • : Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-OCDS004
  • : Oficina de Cooperació al Desenvolupament i Solidaritat
  • : Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-OIDH002
  • : Oficina per a la Igualtat d'Oportunitats entre Dones i Homes
  • : Bosch Fiol, Esperanza
  • : 1
Carmen Suau Simó admès
B-POTU002
B-POTU003
B-POTU004
  • : Programa d'Orientació i Transició a la Universitat
  • : Ripoll Gil, Elisabeth
  • : 1
Catalina Escalas Tous admès
B-POTU005
  • : Programa d'Orientació i Transició a la Universitat
  • : Serra Busquets, Sebastià
  • : 1
Paula Liras Ripoll admès
B-SAC003
  • : Servei d’Activitats Culturals
  • : Seguí Pons, Joana Maria
  • : 3
  • Yusef Chaib Hassan admès
  • Luis Baena Marcos admès
  • Jacqueline Rabell Garcia admès
B-SAFE001
B-SAGA001
  • Tania Barbara Mut Rodríguez admès
  • Aina Cornellà Cort admès
B-SAGA002
B-SL001
B-SL002
B-SRI001 María del Carmen Mañas Picó admès
B-SRI002
  • : Servei de Relacions Internacionals
  • : Carot Giner, Jaume Jesús
  • : 1
Diletta Sofía Monzani Sabater admès
B-SRI003
B-SRI004 Anna Isabel Estelrich Melenchón admès
B-SRI005
B-SRI006
B-UOM002
  • : Universitat Oberta per a Majors
  • : Gamundí Gamundí, Antonio
  • : 1
Marta Ortiz Pérez admès
B-UOM003
  • María del Carmen Mañas Picó admès
  • Catalina Maria Mañas Picó admès
B-UOM004
  • : Universitat Oberta per a Majors
  • : Gamundí Gamundí, Antonio
  • : 1
    : 2
  • Nuria Pons Florit admès
  • Francesc Javier Servera Ramon admès
B-USS001
  • : Oficina d'Universitat Saludable i Sostenible
  • : Aguiló Pons, Antonio
  • : 2
B-VCUS001
  • : Vicerectorat de Campus, Cooperació i Universitat Saludable
  • : Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-VCUS002
  • : Vicerectorat de Campus, Cooperació i Universitat Saludable
  • : Aguiló Pons, Antonio
  • : 1
B-VIT001
  • : Vicerectorat d'Innovació i Transferència
  • : Llabrés Bordoy, Jordi
  • : 1
Raúl Bar Acedo admès
B-VRE001 Maria Teresa Quirk admès
B-VRE002
B-VRE004
  • : Vicerectorat d'Estudiants
  • : Frau Munar, Juan
  • : 1