Grau

240 crèdits - Facultat de Ciències

Grau de Bioquímica. Tercer curs

Assignatura Grup Examen Localitzacions
21146 - English for Science   GBIQ 02/02/2018 09:00 - 13:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21146 - English for Science   GBIQ 29/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21510 - Immunologia   GBIQ 22/01/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-11
21510 - Immunologia   GBIQ 25/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21511 - Biosíntesi de Macromolècules i la seva Regulació   GBIQ 26/01/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-11
21511 - Biosíntesi de Macromolècules i la seva Regulació   GBIQ 27/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21512 - Bioquímica de les Membranes i Bioenergètica   GBIQ 24/01/2018 09:00 - 13:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21512 - Bioquímica de les Membranes i Bioenergètica   GBIQ 26/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21513 - Genètica Molecular   GBIQ 30/01/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-11
21513 - Genètica Molecular   GBIQ 28/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21514 - Integració Metabòlica i Bioquímica dels Teixits   GBIQ 11/06/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-10
21514 - Integració Metabòlica i Bioquímica dels Teixits   GBIQ 05/07/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-01
21515 - Bioquímica i Biologia Molecular del Desenvolupament   GBIQ 05/06/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-11
21515 - Bioquímica i Biologia Molecular del Desenvolupament   GBIQ 03/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21516 - Mètodes i Tècniques en Biologia Molecular   GBIQ 01/06/2018 09:00 - 13:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21516 - Mètodes i Tècniques en Biologia Molecular   GBIQ 02/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21517 - Biologia Molecular de Sistemes   GBIQ 07/06/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-10
21517 - Biologia Molecular de Sistemes   GBIQ 04/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21525 - Bioquímica Industrial   OPTATIVA BIOQUÍMICA 14/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21525 - Bioquímica Industrial   OPTATIVA BIOQUÍMICA 06/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-17
21528 - Bioquímica i Biologia Molecular del Càncer   OPTATIVA BIOQUÍMICA 01/02/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-07. Enllaç
21528 - Bioquímica i Biologia Molecular del Càncer   OPTATIVA BIOQUÍMICA 29/06/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-08 Enllaç
21529 - Avenços en Bioquímica i Biologia Molecular   OPTATIVA BIOQUÍMICA 02/02/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-07. Enllaç
21529 - Avenços en Bioquímica i Biologia Molecular   OPTATIVA BIOQUÍMICA 29/06/2018 16:00 - 20:00
21530 - Bioquímica de l'Activitat Física   OPTATIVA BIOQUÍMICA 13/06/2018 09:00 - 13:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21530 - Bioquímica de l'Activitat Física   OPTATIVA BIOQUÍMICA 06/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-18
21531 - Bioquímica de l'Envelliment   OPTATIVA BIOQUÍMICA 14/06/2018 09:00 - 13:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21531 - Bioquímica de l'Envelliment   OPTATIVA BIOQUÍMICA 06/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21532 - Alimentació i Salut: Bases Moleculars i Aplicacions   GRUP 1, 1S, GBIQ 01/02/2018 09:00 - 13:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-02
21532 - Alimentació i Salut: Bases Moleculars i Aplicacions   GRUP 1, 1S, GBIQ 29/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21534 - Genètica Humana   OPTATIVA BIOQUÍMICA 12/06/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-19
21534 - Genètica Humana   OPTATIVA BIOQUÍMICA 06/07/2018 16:00 - 20:00 Guillem Colom Casasnovas Aula A-20
21537 - Nutrició Humana   OPTATIVA BIOQUÍMICA 14/06/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-12
21537 - Nutrició Humana   OPTATIVA BIOQUÍMICA 06/07/2018 16:00 - 20:00 Mateu Orfila i Rotger Aula A-10